Raindrop masažo technika

Raindrop masažo technika

Puikiai atpalaiduoja kūną, bei leidžia pasimėgauti nuostabiais devyniais aukščiausios kokybės eterinių aliejų aromatais.

Aliejai, veikdami kūno nervines galūnes ir smegenų centrus per uoslę, nuostabiai padeda atstatyti net labiausiai sutrikusias funkcijas. Unikali masažo technika atpalaiduoja kūną ir stiprina imuninę sistemą, padeda išlaikyti sveiką nugarą. Į Lietaus lašų masažo judesius įkomponuota refleksinių taškų pėdose masažo technika Vita Flex, suaktyvinanti gerą stuburo sveikatą stimuliuojančius taškus pėdose. Lietaus lašų masažo technikos judesiai sukurti remiantis senovės Lakotų indėnų genčių (Kanada) patirtimi.

Naudojami aliejai:

VALOR (NARSA) ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINYS

Pagerina protinį aktyvumą, padidina pasitikėjimą savimi ir savivertę, suteikia drąsos, padeda subalansuoti energiją. Į sudėtį įeina: juodųjų eglių (atpalaiduoja), kvapiųjų rožmedžių (padeda atsikratyti niūrių minčių), paprastųjų bitkrėslių (skatina savikontrolę), bosvelijų (sustiprina džiaugsmo pojūtį) eteriniai aliejai.

RAUDONĖLIŲ (ORIGANUM COMPACTUM) ETERINIS ALIEJUS

Tai puikus prieskonis, naudojamas Meksikos ir Viduržemio jūros regiono virtuvėje. Raudonėlius dėl aromaterapinių savybių naudojo Vakarų medicinos tėvu vadinamas Graikijos išminčius Hipokratas. Jų šiltas aromatas skatina saugumo jausmą.

ČIOBRELIŲ (THYMUS VULGARIS) ETERINIS ALIEJUS

Čiobreliai minimi viename iš seniausių žinomų rašytinių šaltinių Eberso papiruse, kuriame aprašyti net 877 senovės Egipte naudoti receptai. Čiobreliuose gausu antioksidanto timolio, jiems būdingas šilta sir skvarbus aromatas.

BAZILIKŲ (OCIMUM BASILICUM) ETERINIS ALIEJUS

Italijoje populiarus kulinarinis prieskonis. Tradicinis vaistas nuo vabzdžių įgėlimų, natūralus repelentas. Energizuoja, mažina nuovargį. Padeda sustiprinti uoslės jautrumą.

KIPARISŲ (CUPRESSUS SEMPERVIRENS) ETERINIS ALIEJUS

Finikiečiai, Kretos gyventojai, egiptiečiai ir graikai kiparisų medieną naudojo statybai ir baldų, laivų, sarkofagų, statulų gamybai. Kiparisai skleidžia gaivų žolinį, nestiprų visžalio augalo aromatą, veikiantį emocijas, suteikiantį saugumo ir stabilumo pojūtį.

BRUKNUOLIŲ (GAULTHERIA PROCUMBENS) ETERINIS ALIEJUS

Amerikos čiabuviai kramtydavo bruknuolių lapus bėgdami ar sunkiai dirbdami dėl ištvermės. Dėl gaivaus mėtinio skonio ir kvapo bruknuolės dažnai dedamos į kramtomąją gumą ir dantų pastas. Saldus mėtinis bruknuolių aromatas stiprina imuninę sistemą.

MAIRŪNŲ (ORIGANUM MAJORANA) ETERINIS ALIEJUS

Mairūnai naudojami kaip prieskonis, puikus papildomas aromatas valgiams. Romėnai juos vadino laimės žole, graikai – kalnų džiaugsmu. Atpalaiduoja pavargusius raumenis. Mediena dvelkiantis mairūnų aromatas atpalaiduoja ir šildo sielą.

AROMA SIEZ ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINYS

Padeda užmiršti nemalonumus. Suteikia komforto pojūtį. Į sudėtį įeina: bazilikų (atpalaiduoja raumenis), mairūnų (nuramina ir atpalaiduoja), levandų (ramina), pipirmėčių (stiprina raumenis), kiparisų (sukuria stabilumo pojūtį) eteriniai aliejai.

PIPIRMĖČIŲ (MENTHA PIPERITA) ETERINIS ALIEJUS

Egiptiečiai ir romėnai augino pipirmėtes ir naudojo jas virškinimui gerinti. Jų dedama į kramtomąją gumą, burnos skalavimo skysčius ir dantų pastą. tyras, gaivus mėtinis pipirmėčių aromatas stimuliuoja mąstymą ir gali sustiprinti protinį aktyvumą

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

*