Bagua viso kūno masažas

Bagua viso kūno masažas

Bagua – tai meditacinis meistro šokis, atjauninantis ir gydantis klientą. Meistras atlieka senosios sveikatinimo technikos Tai-dzi ir Baguadžan judesius, masažo metu prie kliento kūno prisiliečiama daugiau kaip 50-ia unikalių prisilietimų, atliekamų skirtingu greičiu, paspaudimo jėga ir ritmu.

Masažo rimtas, dinamika, jėga ir poveikio gilumas harmoningai dera su garso terapija, ypatinga muzika, sukurta žymaus kinų garso terapeuto ir kompozitoriaus Van Siu Dong.

BAGUA šaknys siekia senosios Kinijos „Tai – Dzi“, „Baguadžan“, „Cigun“ ir „Daoin“, senąsias masažo technikas Gunfu ir Anmo.

Tai-Dzi arba „didysis slenkstis“ – tai „būsena“, kur „susitinka“ materialusis ir dvasinis pasauliai. Kad pasiektume tokią būseną ir buvo sukurta BAGUA praktika.

Bagua masažas ne tik tonizuoja raumenis, bet ir nuima įtampą, reguliuoja medžiagų apykaitą, gerina imunitetą, harmonizuoja kūną, protą ir sielą.

Tai ir fizinis, ir energetinis masažas. Apima judesius, kurie naudojami koviniuose veiksmuose, ritminius judesius, paspaudimą pirštais, delnais ir dilbiais, įvairiausiais rakursais, išilgai energetinių kūno linijų, taip pat atliekami „minkšti“ tempimai, darbas su kvėpavimu.

Visa tai kartu primena lėtą „šokį“, kurio metu masažistas formuoja ir atstato energetinį kliento „karkasą“.

Leave a Reply

Jūsų el. pašto adresas nebus paskelbtas.

*